Die span

Ons sien daarna uit om van jou te hoor

Algemene Navrae

antoinette@absproductions.co.za

0787861633 / 0748868719

 

Kwaliteitbeheer:

Donovan Benade

donovan@absproductions.co.za

 

Hoof: Tegnies Gauteng en Namibië

Phillip Kotze

phillip@absproductions.co.za

 

Hoof: Tegnies Wes-Kaap:

Jean Rossouw

jean@absproductions.co.za

 

Spanleier 1: Gauteng

Keaton Laurence

keaton@absproductions.co.za

 

Spanleier 2: Gauteng

Chantelle Moore

chantelle@absproductions.co.za

 

Administrasie:

Dans in jou Taal:

Sune Coetzee

dansinjoutaal@absproductions.co.za

 

Rugbyramme:

Lindie Braak

lindie@absproductions.co.za

 

Sing in Harmonie / Kleuterzone / Uitblinkers

Antoinette Venter

antoinette@absproductions.co.za

Rensche Bougas

rensche@absproductions.co.za 

 

ABS Produksies Namibië:

Sanet Lambrechts

sanet@absproductions.co.za

 

Speeltoneel Projek:

Izak Davel:

izak@absproductions.co.za 

Launette van Niekerk:

launette@absproductions.co.za 

 

DVD Drukkery:

Jaap van Nieuwenhuizen

jaap@absproductions.co.za

 

SMS Dienste:

Henjane Besigheidskonsultante

manager@henjane.co.za 

 

Mede-Vervaardiger: Abs Produksies SA en Namibië

Rensche Bougas

rensche@absproductions.co.za

 

Uitvoerende Vervaardiger: Abs Produksies SA en Namibië

Anthonie Bougas

anthonie@absproductions.co.za 

 

 

30 Kiepersol Crescent, Highlands Estate, Ajax Avenue, Olympus, Pretoria 0181.

501 Cornerstone Blok, Tyger Waterfront, Bellville, 7550.